УКР | РУС      (044) 361-01-93  (050) 384-96-86

БІК СІМАКС ГРУП - промислове та цивільне будівництво

Пропонуємо виконання гідроізоляційних робіт будь-якої складності - гідроізоляція підвалу, внутрішня гідроізоляція підвалу, гідроізоляція підвалу зсередини...

Компанія «БІК СІМАКС ГРУП» пропонує виконання будівельних робіт любої складності. Якщо Вас цікавить послуга Гідроізоляція підвалу, для більш детальної інформації перейдіть по посиланню на сторінку послуги або зв''яжіться з нами в любий зручний для Вас час.

Гідроізоляція підвалу

Гідроізоляція підвалуКожен, хто стикався з будівництвом, знає, другорядних питань в цій справі не буває. Наприклад, гідроізоляція при будівництві підвалу або цокольного поверху. Вона буває як зовнішня, так і внутрішня. У цій статті розглянемо деякі тонкощі зовнішньої гідроізоляції. Робити зовнішню гідроізоляцію необхідно в процесі будівництва так, як стіни будуть засипані, доступу до них не буде і тоді тільки внутрішня гідроізоляція врятує ваш підвал від вогкості. Сучасні будівельні технології дозволяють якісно захистити приміщення від грунтових та паводкових вод. Місцеві особливості самі підкажуть, який тип і матеріали потрібно вибрати для цього. У разі, коли грунтові, паводкові води вище підлоги або навіть стін у вашому підвалі, то напевно підійде гідроізоляція, яка стримає натиск води. Наприклад, руберойдом. Не дивлячись, на недоліки, простота і низька вартість витратних матеріалів зробили, цей спосіб дуже популярним. Для ізоляції стіни потрібно попередньо підготувати стіни. Очистити від забруднень, промазати стіни бітумною мастикою і приклеїти руберойд. При цьому, краї руберойду повинні виходити за межі стін не менше ніж на 20-30 сантиметрів. Додатково, можна покласти утеплювач і засипати стіни глиною.

Гідроізоляція підвалуЗвичайно, якщо ви вже зробили гідроізоляцію, яка стримає натиск води, то робити так звану безнапірну гідроізоляцію немає ніякого сенсу. Але, якщо немає ризику підняття грунтових вод, то є сенс стіни поштукатурити стіни і підлогу або ж промазати бітумною мастикою. Також, в суміш для штукатурення можна додати і інші матеріали. Наприклад - рідке скло. Це підвищить гідроміцність стін і підлоги вашого підвалу. Схема обробки така ж, як і в попередньому випадку. Знайти і прибрати всі забруднення. Розвести штукатурну суміш. Якщо у вас є можливість використовувати спеціальні добавки (рідке скло) то, звичайно ж, додайте їх. Приготовану суміш потрібно нанести шпателем на стіни. Після нанесення суміші залишилося тільки дочекатися її повного висихання. Це досить тривалий процес. Триває не менше одного тижня. Така гідроізоляція більш надійна і довговічна ніж просто покриття руберойдом. Оброблені таким способом стіни більш стійкі, наприклад, до впливу грунтових вод.

Гідроізоляція підвалуЩе один спосіб гідроізоляції стін заснований на закритті всіх пор і тріщин в бетоні. Вам достатньо нанести суху суміш, яка при попаданні в бетон вступає в хімічну реакцію і закриває всі щілини. Спеціальних навиків, знань і інструментів такий спосіб гідроізоляції підвалів не вимагає, і впоратися можна самостійно. Механіка застосування така. Всю потрібну поверхню готуємо. Відчищаємо від забруднень і розводимо проникаючу ізоляцію. Перемішуємо до того моменту коли пропадуть всі згустки. Даємо трохи настоятися, приблизно 15-20 хвилин, і знову активно перемішуємо. За допомогою валика і пензлика наносимо суміш тонким шаром. Досить товщини приблизно в 1 міліметр (валиком наносимо на стіни, а за допомогою пензлика просочуємо кути). Після того як пропитка нанесена, їй потрібно дати відстоятися і проникнути в стіни. На це йде не менше двох діб. За цей час нанесена пропитка проникає в стіни на глибину не менше тридцяти сантиметрів. Такий гідрозахист надійний і довговічний, ремонту вона не вимагає так як, проникнувши всередину стіни стала частиною самої стіни.

Гідроізоляція підвалуЯкщо ж ваш підвал вже побудований і навіть гідроізольований зсередини, але ізоляція не міцна або не витримує дії навколишнього середовища то і в цьому випадку є вихід. Правда, трохи не звичайний, і трудомісткий. Перш за все, потрібно просверлити отвори в стінах перфоратором. Їх можна зробити в шаховому порядку або, наприклад, уздовж швів. Коли наші отвори готові вставляємо в них трубку і готуємо гідроізоляційну суміш згідно інструкції. Готову до застосування суміш можна подавати в трубку насосом. З огляду на трудомісткість цього способу вам не обійтися без спеціального насоса, хоча, може підійти і насос для перекачування цементу. Якщо суміш з'явилася в сусідньому отворі - переходимо до іншого. І так поки не будуть заповнені всі отвори. Сенс цього способу в тому, що ізоляційна суміш через отвори розтікається уздовж стіни, заповнює порожнечі і утворює щільний вологостійкий шар, який буде надійно захищати ваш підвал. Для роботи цим способом підходять полімерні смоли, акрилові гелі.

Застосувавши, один із способів гідроізоляції ви придбаєте ще одне сухе приміщення, яке будете використовувати на свій розсуд.