УКР | РУС      (044) 361-01-93  (050) 384-96-86

БІК СІМАКС ГРУП - промислове та цивільне будівництво

Пропонуємо виконання гідроізоляційних робіт будь-якої складності - гідроізоляція фундаментів , гідроізоляція фундаменту будинку, гідроізоляція фундаменту зсередини, фундамент гідроізоляція...

Компанія «БІК СІМАКС ГРУП» пропонує виконання будівельних робіт любої складності. Якщо Вас цікавить послуга Гідроізоляція фундаментів, для більш детальної інформації перейдіть по посиланню на сторінку послуги або зв''яжіться з нами в любий зручний для Вас час.

Гідроізоляція фундаментів

Гідроізоляція фундаментів будівель і споруд

Одним з найважливіших етапів гідроізоляційних робіт будівлі або споруди є гідроізоляція фундаментів. Також вважається, що гідроізоляція фундаментів - це один з найбільш технологічно складних етапів робіт.

Гідроізоляція фундаментівПрактично завжди усунення помилок, які були допущені при монтажі гідроізоляції ще на початковому етапі будівництва об'єкта, обходиться значно дорожче, ніж це було б зроблено на самому початку зведення будинку при якісному монтажі. При цьому не важливо якого виду фундамент, гідроізоляція фундаменту будинку, гідроізоляція фундаменту зсередини або зовні.

Гідроізоляція фундаментів будівель і споруд - це комплексна захисна система підземної частини від руйнівної вологи в яку входять різні види горизонтальної та вертикальної гідроізоляції, а також дренаж.

Гідроізоляція фундаментівЯк правило, горизонтальна гідроізоляція фундаменту виконується для запобігання капілярного підсосу вологи з ґрунту за допомогою рулонних гідроізоляційних матеріалів (Стікломаст, cтіклоізол, Гідростіклоізол, Айсітекс ін.) І якщо будинок без підвалу, гідроізоляція фундаменту може бути тільки горизонтальною. У таких випадках, зазвичай просто виконується горизонтальна гідроізоляція фундаментів на рівні трохи вище вимощення, де укладається два-три шари гідроізоляційного матеріалу на не гниючій основі, наприклад, це може бути поліестер і склотканина.

Вертикальна гідроізоляція фундаментів, як правило, наноситься на зовнішні і внутрішні поверхні (гідроізоляція фундаменту зсередини) фундаментів. Така гідроізоляція, може бути оклеїчною, обмазувальною, екранною або проникаючою.

Гідроізоляція фундаментів і матеріали

Матеріали для гідроізоляційних робіт з гідроізоляції фундаментів існують і можуть використовуватися найрізноманітніші, наприклад, вони можуть бути в простих випадках, починаючи від звичайних або класичних рулонних і закінчуючи, як це буває в особливо складних ситуаціях при випадках проблемного ґрунту, ін'єкційними.

Одними з найпопулярніших матеріалів для гідроізоляції фундаментів можна вважати обмазувальну гідроізоляцію, бітумні і полімерні мастики, а також обклеювальну або рулонну гідроізоляцію на основі бітумних матеріалів і паперових або синтетичних основ, просочувальна гідроізоляція фундаментів (проникаючої дії) і штукатурна гідроізоляція на основі полімерних цементних розчинів.

Дуже важливо підібрати правильні матеріали, які будуть найбільш ефективно виконувати свою функцію. Проблема вибору матеріалів іноді буває важкою навіть для фахівців, адже гідроізоляція фундаменту будинку одна і вона повинна прослужити багато років, а асортимент матеріалів, їх аналогів і виробників - багато і стає ще більше. Звичайна практика, коли через недостатнє знання про фундамент гідроізоляція якого буде здійснюватися, і відсутність упевненості, просто, вибираються найбільш універсальні матеріали. В основному гідроізоляція фундаментів з таким підходом у виборі матеріалів має недоліки - якість в основному середня, вище вартість і ін.

Гідроізоляція фундаментів і їх конструкцій

Конструкції фундаментів бувають різні і в залежності від їх складності може знадобитися гідроізоляція фундаментів ще й таких видів - обробка холодних швів, яка утворюється в основному при заливці бетонного моноліту, де з якихось причин, в результаті утворилися нерівномірності, а також гідроізоляція мікротріщин і міжблочних швів, які з'являються після усадки грунту.

Гідроізоляція фундаментівАле в деяких випадках гідроізоляція фундаментів і їх конструкцій можуть бути облаштовані тільки за допомогою спеціальних будівельних дренажів. Дренажі або дренажні системи дуже ефективні як гідроізоляція фундаментів. Вони є мережею відвідних, так званих, зливових стоків і каналів. З їх допомогою здійснюється відведення води на таку відстань (приблизно, 4-5 м від пояса фундаменту), що волога вже не зможе негативно впливати на фундамент.

Обов'язково повинен бути ухил прилеглих до будівлі тротуарних доріжок та інших елементів з дренажними системами не менше 1,5-2 град., а вивід талих або зливових стоків потрібно направляти в заздалегідь передбачену для цього каналізаційну систему. Часом гідроізоляція фундаменту може бути досить складною системою через сформовані або наявних в конкретному місці умов. На перший погляд потенційні проблеми можуть бути і не помітними, тому гідроізоляція фундаментів повинна визначатися із залученням відповідних фахівців.