УКР | РУС      (044) 361-01-93  (050) 384-96-86

БІК СІМАКС ГРУП - промислове та цивільне будівництво

Виконання гідроізоляційних робіт будь-якої складності - гідроізоляція бетонної підлоги, гідроізоляція підлоги в будинку. Пропонуємо гідроізоляційні роботи всіх видів. Безкоштовна консультація

Гідроізоляція бетонної підлоги

Компанія «БІК СІМАКС ГРУП» пропонує виконання будівельних робіт будь-якої складності. Якщо Вас цікавить послуга Гідроізоляція бетонної підлоги, для більш докладної інформації звертайтеся до нас в будь-який зручний для Вас час.

Гідроізоляція бетонної підлогиДоводити важливість гарної гідроізоляції бетонної підлоги - немає необхідності, так як верхній шар завжди схильний до поступового розтирання і як наслідок - пилення. Крім того, гідроізоляція бетонної підлоги ніколи не буде зайвою в таких місцях як лазня / сауна, кухня або ванна кімната. Якісно зроблена гідроізоляція здатна захистити ваші стіни і їх обробку, а іноді навіть і фундамент від корозії, яка може з'явитися як наслідок постійної вогкості або протікання.

Гідроізоляція бетонної підлогиСлід зазначити, що зробити гідроізоляцію можна багатьма способами, але економити на витратних матеріалах ніяк не можна. Адже вчасно і якісно зроблена гідроізоляція будь-якого приміщення захистить вас від раптових витрат і, безумовно, збереже ваші відносини з сусідами. А це погодьтеся, вже не мало. Визначившись зі способом (технологією) проведення робіт потрібно вибрати відповідні в вашому випадку ізолюючі матеріали. Як правило, гідроізоляція без залучення фахівців (своїми силами) виконується обмазувальним способом або ж рулонним. У першому випадку вашими витратними матеріалами стануть епоксидні смоли, бітумні або полімерні (синтетичні) мастики. В іншому випадку вам знадобляться в роботі толь або, наприклад руберойд. Для проведення гарної гідроізоляції, приміщення має бути чистим, вільним від будівельного сміття і сторонніх речей. Також, до початку гідроізоляції потрібно завершити всі роботи з прокладання внутрішніх комунікацій. Коли приміщення готове - можна приступати до проведення робіт. Поверхню потрібно зачистити, видалити і згладити всі нерівності, а також - заґрунтувати. Всі тріщини в бетонній підлозі потрібно заповнити спеціальними сумішами або навіть простим цементним розчином. Також, фахівці рекомендують використовувати в цьому випадку армуючі матеріали, наприклад, сітку. Такої підготовки досить для проведення обмазувальної гідроізоляції. А ось для гідроізоляції рулонним способом необхідно додаткове вирівнювання підлоги.

Гідроізоляція бетонної підлогиЩо говорити, обмазочна гідроізоляція є найпопулярнішим способом. Її переваги очевидні. Матеріали для її проведення мають гарну адгезію. Не велика витрата на одиницю площі і, звичайно ж, можливість все виконати в дуже короткі терміни і з мінімальними зусиллями. Зверніть увагу на інструкцію із застосування мастики. У ній ви можете знайти важливу інформацію за способом нанесення, і необхідний час для дозрівання вашого покриття. Якщо її виробник рекомендує нанесення в декілька шарів, то їх потрібно наносити хрестоподібно. Наносять мастики від стін протилежних виходу з вашого приміщення. Розрівнювати нанесену мастику вам дуже допоможе широка кисть або будівельний шпатель. Рулонна гідроізоляція робиться на рівній поверхні. Переконатися або перевірити це нам допоможе контрольна рейка або ж будівельний рівень. Відзначимо, що цілком допустимий проміжок може бути в п'ять міліметрів. Якщо нерівності все ж ще є, то їх потрібно усунути, а всі кути заокруглені, приблизно до 45 градусів. Для цього непогано підходить цементно-піщана суміш в пропорції 1 до 3. Після всіх підготовчих робіт всю поверхню потрібно почистити, за допомогою стиснутого повітря, або звичайною металевою щіткою і нанести бітумну мастику. На це покриття ми приклеїмо заздалегідь підготовлене покриття. В цілому технологія проста. У намічені крейдою місця клеїмо теж промазаною мастикою відрізане полотно (наприклад, руберойд).

Гідроізоляція бетонної підлогиСлід пам'ятати, що всі шари потрібно клеїти НЕ встик, а внахліст, як мінімум в 1 сантиметр. Якщо виникають труднощі з великими шматками, то розділіть їх на більш дрібні. Випустити повітря можна зробивши невеликий надріз і потім підклеїти краї мастикою. Так само можна застосувати обидва способи і зробити комбіновану гідроізоляцію бетонної підлоги. Але це можливо тільки перед виконанням робіт по стяжці підлоги. На застелений руберойд виконується стяжка, а зверху герметизується шаром або декількома шарами мастики. Після висихання мастики можна укладати плитку або будь-які інші матеріали. Відзначимо, що такий тип гідроізоляції не підведе вас. За словами фахівців, зробивши гідроізоляцію бетонної підлоги, ви збільшите термін служби, з 5-8 років до ста! Але, тільки в разі використання якісних матеріалів і дотримання технології проведення всіх робіт. Не дотримання нюансів, може привести до того, що все потрібно буде переробляти.