УКР | РУС      (044) 361-01-93  (050) 384-96-86

БІК СІМАКС ГРУП - промислове та цивільне будівництво

Пропонуємо виконання гідроізоляційних робіт будь-якої складності - гідроізоляція фундаменту зсередини, гідроізоляція фундаменту будинку, фундамент гідроізоляція, гідроізоляція фундаментів...

Компанія «БІК СІМАКС ГРУП» пропонує виконання будівельних робіт любої складності. Якщо Вас цікавить послуга Гідроізоляція фундаменту зсередини, для більш детальної інформації перейдіть по посиланню на сторінку послуги або зв''яжіться з нами в любий зручний для Вас час.

Гідроізоляція фундаменту зсередини

Як правило, незважаючи на "багатошарову" зовнішню "упаковку" фундаментів і цокольних поверхів в руберойди і бітумні мастики, всередині заізольованого приміщення все одно спостерігаються неприємності у вигляді просочування води через "вузькі місця", якими є холодні шви, примикання, місця вводу комунікацій, посилено армований бетон, отвори після зняття опалубки. А найчастіше не бозна-звідки узялася вода по кісточки стоїть в підвалі (а в деяких випадках і по коліно), нікуди не йдучи роблячи не комфортним для життя практично весь будинок.

Ефективним способом боротьби з такою ситуацією є гідроізоляція підземних приміщень і, відповідно, фундаментів зсередини.

Гідроізоляція фундаменту зсерединиЯкщо мова йде про нове будівництво, то є можливість відразу вчинити правильно, і приділити побільше уваги комплексній гідроізоляції фундаменту, влаштовуючи її практично одночасно зовні і всередині фундаменту.

І тут, увага, - коли будівля вже побудована (неправильно) і проблема вже є, для її вирішення обов'язково потрібно зробити три речі: провести ретельне обстеження приміщення всередині (після відкачування води) і фундаменту зовні (по можливості його відкопати), також вивчити проектну документацію. Метою даного етапу є відповідь на питання "звідки тече". Якщо відповісти не виходить, потрібно провести лабораторний аналіз відкачаної води. На другому етапі, визначаємося з технологією і матеріалами. На третьому розраховуємо графік і етапність виконання і приступаємо до роботи.

При виконанні внутрішньої гідроізоляції варто відразу відмовитися від бітуму і всілякого "обклеювання" з його використанням, оскільки така гідроізоляція буде через деякий час "відриватися" від бетону водяними парами (яким в даному випадку нікуди виходити).

Гідроізоляція фундаменту зсерединиВигода полімерцементної гідроізоляції полягає в тому, що при грамотному її нанесенні (на очищену і попередньо підготовлену поверхню), вона стає одним цілим з бетоном (або ц/п розчином), пропускає водяну пару (не пропускаючи вологу), яка прибирається вентиляцією, не потребує додаткової обробки або захисту (може сама виступати в якості оздоблювального шару), є екологічно чистою і негорючою.

Підготовка основи. Полімерцементну гідроізоляцію потрібно наносити на очищену і рівну вологу основу або свіжо покладений бетон (або ц/п розчин). Стара основа повинна бути очищена від жиру і бруду, місця корозії армуючих стрижнів повинні бути розшиті максимально до "здорового" бетону, іржа вичищена, сама арматура повинна бути оброблена пасивуючим складом (зупиняє реакцію корозії). Місця сколів і вибоїн, якщо в них є сліди грибків, нашарування пилу і бруду, ділянки навколо комунікацій, дірки від опалубки теж розшиваються. Видаляються висоли (якщо такі є) механічно або спеціальними складами. Активні протікання терміново усуваються плагуючим складом (гідравлічним цементом, гідропломба). У місці примикання стіни до підлоги робиться прямокутна (або п-образна) штроба, яка заповнюється ремонтним складом у вигляді так званої викружки, тобто робить перехід стіни в підлогу плавним, тим самим забираючи зайве навантаження на гідроізоляцію. Оброблені відколи, вибоїни, місця "виходу" іржавої арматури заповнюються і вирівнюються ремонтним складом. На виході ми отримуємо, чисту, рівну основу, яку потрібно кілька разів рясно зволожити. Якщо основа цегляна, то до неї "пристрілюється" металева мелка сітка, яка оштукатурюється ц/п розчином, на примиканні стіна-пол також робляться викружки. Наявні деформаційні шви, проблемні холодні шви (місця зіткнення "старого" і "нового") потрібно "запакувати" гідрофільним профілем (розширюється при зіткненні з водою). Останній (гідрофільний профіль) можна також застосувати для посилення примикань і місць проходження комунікацій.

Гідроізоляція фундаменту зсерединиГідроізоляційне покриття. Готуємо гідроізоляційний склад (засипаючи порошок в рідину, а не навпаки), перемішуючи міксером на середній швидкості. Далі на зволожену основу пензлем типу макловиця наносимо перший шар однокомпонентної гідроізоляції (проникаючої дії), після того, як він починає висихати - другий (якщо висох зовсім, потрібно знову змочити). Кожен наступний шар наноситься після висихання попереднього в напрямку, перпендикулярному вже нанесеному (так робиться для уникнення непрокрашенних місць). По примиканням і місцях входу комунікацій наноситься (обов'язково в два шари) еластичний двокомпонентний полімерцементний матеріал, спеціально призначений для використання там, де конструкція несе динамічні навантаження, і гідроізоляційне покриття повинне мати здатність протистояти утворенню тріщин. Наноситься він по склосітці для посилення армування проблемних місць. Також зверху вищезазначених ділянок (на свіжонанесений шар еластичної гідроізоляції) для посилення захисту (а в деяких випадках без цього просто не можна обійтися) приклеюється спеціальна стрічка (що складається з EPDM-гуми, звареної з смугою геотекстилю).

Догляд. Якщо занадто сухо і жарко (що малоймовірно в умовах підвалу, але все ж), потрібно покриття регулярно зволожувати 2-3 рази на день, 2-3 дні. Якщо в приміщенні погана вентиляція, її обов'язково потрібно забезпечити протягом першої доби після нанесення. Не слід проводити гідроізоляційні роботи при негативних температурах в непрогрітих приміщеннях, по промерзлих основах, а також в тих випадках, якщо ці всі "мінливості" очікуються в наступні пару днів після закінчення робіт.

Зверніть увагу. Не можна наносити полімерцементну гідроізоляцію на "голу" цеглу або брудну, (з вибоїнами і сколами) бетон, керамічну (і іншу) плитку, побілку, декоративну (або вапняну) штукатурку, фарбу, шпалери та іншу обробку! Полімерцементні матеріали "працюють" правильно в тому випадку якщо стають з основою одним цілим з бетонною (або ц/п) основою.