УКР | РУС      (044) 361-01-93  (050) 384-96-86

БІК СІМАКС ГРУП - промислове та цивільне будівництво

Виконання гідроізоляційних робіт будь-якої складності - Гідроізоляція підлоги в будинку, гідроізоляція бетонної підлоги. Пропонуємо гідроізоляційні роботи всіх видів. Безкоштовна консультація

Гідроізоляція підлоги в будинку

Компанія «БІК СІМАКС ГРУП» пропонує виконання будівельних робіт будь-якої складності. Якщо Вас цікавить послуга Гідроізоляція підлоги в будинку, для більш докладної інформації звертайтеся до нас в будь-який зручний для Вас час.

Під підлогою, яку необхідно гідроізолювати в приватному будинку будемо розуміти таку підлогу, яка знаходиться в безпосередньому зіткненні з грунтом в цокольному або підвальному поверсі, а також на першому поверсі (якщо підвал не передбачений). Чому? Тому що, як і фундамент, насичуючись вологою з грунту, псується сам і псує мікроклімат в будинку.

Гідроізоляція підлоги в будинкуАле тут є один нюанс, і він не менш важливий ніж подальша гідроізоляція підлоги в будинку, а також збереження цієї самої гідроізоляції. Під конструкцією будинку бажано (а в разі залягання грунтових вод вище 2 метрів - обов'язково) виконати так звану "повітряну подушку", яка складається з наступних шарів:

  • ретельно трамбуємо грунт на дні котловану;
  • далі укладаються великі камені;
  • наступний шар 7-10 см і більше - щебінь великої фракції (30-50 мм) і трамбуємо;
  • тепер шар піску, теж 7-10 см, - трамбуємо!

Робиться це для того, щоб перепинити шлях капілярному підняттю вологи. Кожен шар повинен бути утрамбований ретельно. Не можна замість щебеню застосовувати керамзит, так як він є водонабухаючим матеріалом (і сенс подушки буде втрачено).

Після подушки є два варіанти виконання підлоги: бетонний або дерев'яна підлога на лагах. Технологія влаштування гідроізоляції підлоги в будинку буде відрізнятися.

Гідроізоляція підлоги в будинку для бетонної підлоги

Бетонна підлога. В даному випадку перед Вами стоїть завдання влаштувати монолітну конструкцію на "рухомій" основі (подушці). Першим шаром нашої підлоги буде чорнова ц/п стяжка. Робити її можна двома способами. Перший полягає в тому, що поверх піску засипається щебінь дрібної фракції, який заливається цементно-піщаним розчином рідкої консистенції шаром 3-5 см. Далі, після висихання стяжки, на неї укладається євроруберойд в два шари, а зверху укладається щільний утеплювач, по якому виконується чистове стягування. У другому варіанті фінішний шар подушки закривається міцною поліетиленовою плівкою, стики якої ретельно проклеюються скотчем. Далі плівка заливається "худим бетоном" (розчином з цементу, річкового піску, щебеню дрібної фракції) шаром 5-7 см. Після проводиться аналогічна першому варіанту гідроізоляція підлоги в будинку, а далі - утеплювач і чистова стяжка.Гідроізоляція підлоги в будинку

У разі, якщо грунтові води залягають аварійно близько (зсувні ґрунти тощо., численні порожнини в грунті і т.п.) "повітряна подушка" і шари підлоги виконуються наступним чином:

  • трамбування грунтової основи;
  • шар жирної глини або євроруберойд в два шари;
  • далі щебінь великої фракції, потім пісок, які просочуються бітумом;
  • чорнова стяжка з "худого бетону" (опис дивіться нижче);
  • гідроізоляція єврорубероїдом або ПВХ-мембраною;
  • пароізоляція

На чистову стяжку (перед фінішним покриттям) в деяких випадках має сенс нанести додатковий шар обмазувальної (полімерної або полімерцементної) гідроізоляції. Робиться це з метою захисту шарів підлоги від впливу вологи, яка утворюється в самому приміщенні, а саме в санвузлі, душовій, в якому знаходиться плавальний басейн. Фінішною обробкою може виступати лінолеум, керамічна плитка або терасна дошка.

Гідроізоляція підлоги в будинку для дерев'яної підлоги

Дерев'яна підлога. Із цегли або бетону, залитого в опалубку робляться опорні стовпчики під лаги, які потім гідроізолюють обмазувальним гідроізоляційним складом (частіше бітумною мастикою). Зверху на стовпчики можна покласти євроруберойд, щоб захистити майбутні лаги від вологи в місцях примикання до стовпчиків. Далі укладаємо лаги і робимо чорнову підлогу з дощок або вологостійкої фанери (OSB-3). Після цього внахліст 10-15 см укладаємо щільну поліетиленову плівку (200 мікрон), яка в даному випадку виконує наступний шар гідроізоляції. Стики заклеює скотчем, укладаємо щільний утеплювач. Знову розставляємо лаги і укладаємо на них наступний чорновий шар дощатої підлоги. Знову кладемо поліетиленову плівку з напуском на стіни 20 см, на який можна покласти шар теплоізоляції з спіненого поліетилену, після чого укладаємо фінішний шар - чистову дощату підлогу.

В незалежності від того, який із способів влаштування підлоги Ви виберете, необхідно з усією відповідальністю і скрупульозністю підійти до кожного "рівню". Так як недобросовісно виконана гідроізоляція підлоги в будинку в самому низу рано чи пізно дасть про себе знати, і жодне додаткове "обмазування" зверху не врятує Вас від "здуття паркету", відлущення плитки, "просідань" в конструкції підлоги, а також таких неприємностей як вогкість, цвіль, і бескінечний "наплив" комах.