УКР | РУС      (044) 361-01-93  (050) 384-96-86

БІК СІМАКС ГРУП - промислове та цивільне будівництво

Промислова підлога

безкоштовна консультація

Короткий опис Промислова підлога:

Влаштування промислових підлог на Вашому об'єкті. Проект на влаштування, підбір матеріалів. Детальний кошторис. Договір. Гарантія на виконані роботи.

Вартість робіт Промислова підлога:

Даний вид робіт включає наступний перелік робіт і матеріалів:

Промислова підлога Договірна / м2

 • Виготовлення промислових бетонних підлог з використанням зміцнювачів - від 105/кв.м
 • Влаштування полімерних епоксидних наливних покриттів - від 240/кв.м

Опис Промислова підлога:

З 2005 року ТОВ «БІК СІМАКС ГРУП» з успіхом виконує всі роботи по влаштуванню високоміцних підлог різного призначення, використовуючи матеріали лише найбільших вітчизняних і європейських виробників.

Ми робимо якісні, довговічні і надійні промислові підлоги:

 • промислові бетонні підлоги з верхнім зміцненим шаром (для складських приміщень, цехів промислових підприємств, митних терміналів, ангарів, СТО, торгових центрів, паркінгів та гіпермаркетів).
 • бетонну підготовку під плитку і полімерні підлоги;
 • підготовчі роботи, нанесення шарів для заливки промислової підлоги.

Промислові підлоги можна кваліфікувати за видом використовуваних матеріалів для влаштування «завершального шару» і типам конструкцій несучої плити. При цьому конструкцію таких підлог розрізняють ще й за типом армування і за кількістю шарів (багатошарові, одношарові). Багатошарові підлоги найчастіше застосовуються в тому випадку, якщо потрібна гідроізоляція підлоги або є необхідність в влаштуванні термоізолюючих шарів. Одношарові ж конструкції підлог найчастіше застосовують при новому будівництві, або коли відсутні будь-які особливі вимоги.

За типом армування підлоги діляться на неармовані, при невеликих навантаженнях і впливах, і армовані фібровою або стержневою арматурою. Залежно від тих матеріалів, які використовуються в улаштуванні «фінішного шару», підлоги можуть бути бетонними, з полімерним покриттям, і бетонними, зі зміцненим верхнім шаром.

Застосування бетону в улаштуванні промислових підлог є хорошим технологічним рішенням, але вони мають і один істотний недолік - підвищений пилевітділення і низька зносостійкість. Насамперед руйнуванню піддається верхній шар підлоги, з цієї причини в чистому вигляді промислові бетонні підлоги сьогодні не використовуються практично ніде.

Вибір промислової підлоги

Тип покриття даного виду підлоги вибирають в залежності від того, якого виду і якої інтенсивності будуть передбачувані навантаження - хімічні, механічні, вологі або температурні впливи. Для того, щоб правильно підібрати покриття для промислових підлог слід врахувати такі фактори, як:

 • вимоги до електричних властивостей підлог;
 • ступінь передбачуваних на підлогу механічних навантажень;
 • вологості і температурні умови експлуатації підлог;
 • наявність, характер і тривалість (концентрація, температури і тип речовини) агресивних середовищ всередині приміщення;
 • режим прибирання приміщення; товщина і тип основи;
 • максимально можливий інтервал між закінченням робіт і початком використання підлог і інше.

Величезна різноманітність різних компонентів, в тому числі і полімерних покриттів, дозволяє зробити дійсно якісну промислову підлогу. При цьому слід знати, що укладання якісної підлоги залежить багато в чому і від кваліфікації персоналу, який безпосередньо виконує роботи.