УКР | РУС      (044) 361-01-93  (050) 384-96-86

БІК СІМАКС ГРУП - промислове та цивільне будівництво

Гідроізоляція підвалу

безкоштовна консультація

Короткий опис Гідроізоляція підвалу:

Гідроізоляція підвалу будь-якої складності. Зовнішня і внутрішня гідроізоляція. Гарантія якості. Договір.

Вартість робіт Гідроізоляція підвалу:

Даний вид робіт включає наступний перелік робіт і матеріалів:

Гідроізоляція підвалу від 65 грн / м2


Опис Гідроізоляція підвалу:

Конструкції будинків і споруд в процесі експлуатації, руйнуються під впливом атмосферних факторів і агресивного середовища, поступово втрачаючи свої теплофізичні властивості і міцність.

Для запобігання руйнівного впливу грунтових вод і атмосферних (факторів) на конструкції фундаменту підвалу наносять спеціальні водонепроникні захисні покриття - гідроізоляцію. Технологія влаштування гідроізоляції фундаменту залежить, перш за все, від виду поверхні, яку захищають від води, а також від використовуваних гідроізоляційних матеріалів.

Всі операції по влаштуванню гідроізоляції фундаменту і підвалу ділять на три основні групи:

 • Підготовку поверхні, яку ізолюють;
 • Приготування ізоляційних матеріалів;
 • Влаштування гідроізоляції.

Розглянемо кілька видів гідроізоляції фундаменту і підвалу.

Обклеювальна гідроізоляція - це суцільний водонепроникний килим, створений приклеюванням на поверхню декількох шарів рулонних гідроізоляційних матеріалів.

Застосовується для запобігання:

 • попадання вологи і хімічно активних розчинів з грунтових вод в конструкції фундаментів;
 • проникнення радіоактивного газу Радон з грунту. (Радон - це радіоактивний газ, що утворюється в результаті радіоактивного розпаду трансуранових елементів не має смаку і запаху).

Обмазувальна гідроізоляція - багатошарові покриття, що не пропускають воду, товщина яких може бути до 3 мм. Вони складаються з бітумно-полімерних або просто бітумних емульсій та мастик, а також полімерцементних і полімерних розчинів.

Галузь застосування:

 • гідроізоляція підземних частин споруд, таких як фундаментів, тунелів і шахт, що піддаються впливу активного і негативного тиску грунтових вод;
 • гідроізоляція різного роду гідротехнічних споруд: іригаційних каналів, дамб, мостів, систем водопроводу, а також водоочисних установок, басейнів, резервуарів з питною водою і т.д.

Ін'єкційна гідроізоляція - ін'єкція в тіло конструкції (бетон, цегла, камінь). водо-реактивних поліакрилових гелів і поліуретанових смол для:

 • гідроізоляції підземних споруд з активними протіканнями шляхом заповнення і герметизації пор і тріщин несучої конструкції (бетон, цегла, камінь).
 • гідроізоляції споруд шляхом формування з зовнішнього боку підземної частини конструкції водонепроникної мембрани.
 • ліквідації течі в температурних (рухомих) швах підземних споруд. усунення капілярного підсосу води в пористих будівельних конструкціях (силікатна цегла, пінобетон, вапняк і т.д.).
 • рекомендується, як поверхневий герметик статі і вертикальних поверхонь в разі загрози протікання води.

Наш багаторічний досвід і застосування високоякісних матеріалів дозволяють отримати гарантований результат по гідроізоляції підвалів і фундаментів.

Пропонуємо на нашому сайті статті про гідроізоляцію підвалу: