УКР | РУС      (044) 361-01-93  (050) 384-96-86

БІК СІМАКС ГРУП - промислове та цивільне будівництво

Пропонуємо в місті Києві виконання утеплювальних робіт будь-якої складності - утеплення фасадів Київ. Утеплювальні роботи всіх видів. Безкоштовна консультація

Компанія «БІК СІМАКС ГРУП» пропонує виконання будівельних робіт любої складності. Якщо Вас цікавить послуга Утеплення фасадів Київ, для більш детальної інформації перейдіть по посиланню на сторінку послуги або зв''яжіться з нами в любий зручний для Вас час.

Утеплення фасадів Київ

Утеплення фасадів КиївПро утеплення фасадів, і не тільки замислюються багато. Когось стимулюють до цього тарифи на енергоносії, а хтось, намагається не використовувати зайві важко поновлювані ресурси нашої планети. Всі єдині в одному. Однаково вважають і бережуть свої гроші. І коли прораховують загальну вартість утеплення, намагаються економити на витратних матеріалах. Будемо говорити прямо. Це помилкова омана. Адже, роблять утеплення не на один рік, не на два і навіть не на десять. Утеплюють будинок мінімум на двадцять-двадцять п'ять років. Саме довгий термін експлуатації, якісні витратні матеріали та самі роботи по утепленню фасадів принесуть бажаний ефект. Внутрішні приміщення будуть теплішими, споживання енергоресурсів зменшиться, витрати на обігрів знизяться. Причому, дуже значно, до 50-80 відсотків. А це дуже вагомий аргумент. Способів утеплити фасад не мало. Для того, щоб правильно все зробити, звичайно ж, потрібно порадитися з практикуючими фахівцями. Це захистить вас від необдуманих вчинків і зовсім не потрібних витрат. Давайте коротко розглянемо кілька особливо популярних способів утеплення фасадів, а також, переваги кожного і недоліки. Що ж краще, мінеральна вата або пінопласт? Пінополістирол або теплоізоляційні штукатурки?

Утеплення фасадів КиївДавайте розбиратися разом! Почнемо з так званого «мокрого способу». Називається так, бо в цій технології утеплення застосовується розведений на воді клей. Перед початком всіх робіт з утеплення всю робочу поверхню чистять і ліквідують всі нерівності. Після чого приклеюють і надійно фіксують обраний утеплювач. Зверху наносять шар клею, армуючої сітки і зверху наносять будь-яке фінішне покриття, яке підходить для зовнішніх робіт і добре переносить будь-які агресивні дії зовнішнього середовища. Серед переваг даного способу слід зазначити надійність такого способу утеплення фасадів. У будівельних магазинах представлений широкий вибір витратних матеріалів. Для того, щоб зробити утеплення фасаду не потрібно володіти особливо спеціальними навичками і вміннями ну і нарешті - широкий вибір декоративних покриттів для фінішного шару. Серед очевидних недоліків слід зазначити точне дотримання технології утеплення, багатоетапність процесу утеплення. Крім цього для утеплення таким способом потрібно усадка будівлі. Серед матеріалів, що застосовуються при утепленні «мокрим способом» осібно стоять пінопласт, пінополістирол і мінеральна вата. Серед достоїнств системи утеплення пінопластом низька вартість всіх витратних матеріалів, включаючи всю хімію для такого виду робіт, простота монтажу і низька теплопровідність пінопласту, доступність буквально в найближчому будівельному магазині і негігроскопічна зробили без перебільшення лідером в хіт параді витратних матеріалів для утеплення фасадів. Серед недоліків можна виділити наявність велика кількість підробленого, що не якісного пінопласту, для хорошого ефекту після утеплення потрібно дуже ретельно дотримуватися технології робіт і відносний термін експлуатації такого утеплення - від десяти до п'ятдесяти років в залежності від якості самого пінопласту.

Утеплення фасадів КиївУтеплення пінополістиролом приваблює не великою вартістю витратних матеріалів (хімії), простотою монтажу і низька теплопровідність. Негорючий, негігроскопічний і довговічний матеріал прослужить вам не малий термін. За словами фахівців, термін експлуатації утеплення з такого матеріалу складає від 30-ти до 80-ти років. Що, погодьтеся, вже не мало. Серед недоліків - велика кількість підробленого, що не якісного пінополістиролу, (що ускладнює підбір утеплювального матеріалу) висока вартість самого утеплювача і абсолютно точне дотримання технології утеплення для досягнення потрібного ефекту в приміщенні.

Мінеральна вата має схожі властивості з пінополістиролом і пінопластом, але й має деякі відмінності. Вона не їстівна для гризунів, в реалізації рідко можна зустріти підробку. Мінеральна вата має досить великий термін служби від 30-ти до 80-ти років і вогнетривка. Має не більшу теплопровідність. Серед недоліків - висока вартість для всіх витратних матеріалів і гігроскопічність. Всі роботи з утеплення мінеральною ватою можливі, тільки кваліфікованим персоналом і з чітким дотриманням технології утеплення.

Утеплення фасадів КиївНа окрему увагу заслуговує огляд технології утеплення ізолюючими штукатурками. Теплопровідність знижується завдяки пінополістирольним кулькам з повітрям, якими, і покривають фасад. Утеплять поверхню перед початком робіт готують і вже після цього наносять шар штукатурки. Переваги штукатурення фасадів для утеплення в низьких витратах на витратні матеріали, простоті використання і швидких терміни виконання робіт. Недоліками штукатурення, тобто не новизна цього способу (не перевірена на практиці ефективність), обмеженість в декоруванні фінішним покриттям і велика витрата штукатурки (потрібне нанесення товстого шару) для досягнення ефективного енергозбереження.