УКР | РУС      (044) 361-01-93  (050) 384-96-86

БІК СІМАКС ГРУП - промислове та цивільне будівництво

Будівництво котеджів під ключ будь-якої складності. Пропонуємо будівельні роботи всіх видів. Безкоштовна консультація

Компанія «БІК СІМАКС ГРУП» пропонує виконання будівельних робіт любої складності. Якщо Вас цікавить послуга Будівництво котеджів під ключ, для більш детальної інформації перейдіть по посиланню на сторінку послуги або зв''яжіться з нами в любий зручний для Вас час.

Будівництво котеджів під ключ

Котедж по-українські

Будівництво котеджів під ключСлово котедж (cottage) прийшло до нас з Великобританії, де ним називали одноповерхові будиночки з мансардою, які мали не більше двох житлових кімнат, навколо була невелика присадибна ділянка. Використовувалися вони як і для постійного так і тимчасового проживання і знаходилися частіше в межах міста. В СРСР подібними містечками "обростали" території заводів і промислових "довгобудів". Величезною популярністю котеджі користуються у населення скандинавських країн, США, Канади, Австралії та багатьох інших європейських країн, які є символом середнього класу і дають їх власникам можливість користуватися благами великих міст, живучи при цьому на природі.

У країнах СНД в 90-ті котеджами почали називати заміські будинки з "присадибними" ділянками по кілька гектарів, неординарним внутрішнім та зовнішнім оздобленням і божевільною розкішшю, яка аж ніяк не відповідала споконвічному значенню поняття котедж.

Будівництво котеджів під ключБудівництво котеджів під ключУ наш час в Україні активно зводяться котеджні містечка, що складаються з типових невеликих будиночків в англійському стилі і таких же невеликих присадибних ділянок. Вони, як правило, абсолютно однакові по архітектурним формам, дизайну і внутрішнім плануванням: невеликі варіації можуть спостерігатися лише в залежності від знаходження будиночків в тому чи іншому місці містечка (по краях). Шикуючись по кілька (наприклад 4) в секцію або величезними рядами, котеджі впритул прилягають один до одного. Подібні містечка не орієнтуються на побажання кінцевого споживача до екстер'єру, а зводяться за принципом міських багатоповерхівок, де клієнт вільний придбати "секцію" на початку процесу або після здачі в експлуатацію, а далі зробити інтер'єр по своєму "образу і подобою" або перефарбувати фасад зовні в разі гострої необхідності. Зустрічаються містечка з окремими будинками (при цьому їх проекти теж типові), оточеними значними земельними угіддями, ринкова вартість таких котеджів вище в рази. Третя умовна група - найдорожча і абсолютно в усьому орієнтована на побажання клієнта, який є законним власником ділянки: від зведення фундаменту до підключення комунікацій. Такого плану споруди можна назвати котеджами з натяжкою, заміські будинки - понад правильне визначення.

Будівництво котеджів під ключНе варто намагатися розділяти котеджні містечка на еліт, економ і бізнес, як це намагаються робити багато порталів про будівництво та й просто малограмотні в цьому питанні "копірайтери". Тим більше, навіть ті котеджні селища, які позиціонуються як економ клас не є насправді доступними для більшості населення нашої країни в силу об'єктивних (або не дуже) економічних причин. Що по-суті впливає на ціну "котеджних квадратних метрів"? Це наявність і якість інфраструктури і наявних комунікацій на тлі ступеня віддаленості від міста. Віддалені від "основного" міста котеджні містечка повинні мати свої власні комунальні організації, опалення, медичні центри, дитячі садки тощо. Розташовані в межах міста часто врізаються в міські комунікації, інфраструктура автономна частково або повністю. У будь-якому випадку наявність мінімальних комунікацій і можливості надання невідкладної медичної допомоги обов'язково для будь-якого котеджного містечка, інакше він не цікавий потенційному клієнту в якості постійного місця проживання. Також, варто взяти до відома ще і той факт, що значно віддалені від міста безінфраструктурні містечка невірно називати економ класом хоча б через ту кількість грошей на бензин, які будуть витрачені майбутнім власником на щоденні подорожі до великого міста і назад. Таким же чином будинок класу "еліт" в межах міста можна побудувати дуже економно, влаштувати котельню з газовим котлом для обігріву, вигідно вирішити питання з водопостачанням, інтернетом і зв'язком, мінімалізувати завдання на внутрішню і зовнішню обробку.

Будівництво котеджів під ключМатеріалами для зведення коробки як типових будиночків так і елітних будинків поряд з цеглою (керамічним, силікатним, і т.п.) все частіше виступають газоблоки і дерево (брус, рубані, оциліндрованої колоди); з метою здешевлення процесу використовують технології каркасно-щитових "готових" будинків (швидко монтовані стіни - "пироги" з утеплювачем і обробкою, які встановлюються і збираються на місці); будинків, зведених шляхом виготовлення монолітних стін з цементного розчину, змішаного з деревним будівельним сміттям (так званого арболита, існуючого з часів появи бетону). Підприїмчиві інженери явили на ринок (на жаль поки здебільшого на Російський) технологію озонування і електрообробки вищезгаданого опілкобетона, який в значній мірі дозволяє прискорити процес зведення коробки, використовуючи практично будь-яке будівельне сміття (плюс для екології і економії на утилізацію), будувати котеджі в холодну пору року без втрат в якості.

Будівництво котеджів під ключОтже якщо Ви плануєте будівництво власного заміського будинку, потрібно вирішити наступні завдання:

  • вибір ділянки;
  • вибір підрядників;
  • проект;
  • рішення з архітектури та дизайну;
  • власне конструктив;
  • внутрішнє оздоблення;
  • електрика і освітлення;
  • отоплення та вентиляція;
  • водопостачання і каналізація;

Вибір ділянки. Можна знехтувати значною віддаленістю від міста і горбистою місцевістю (в останньому випадку важливо грамотно зробити фундамент, а дизайн та архітектура від перепадів висоти тільки виграють). Однак у Вас обов'язково повинна бути можливість підключення до діючих електрокомунікацій і газопроводу (самостійно тягнути до своєї ділянки дуже дорого). Слід добути достовірну інформацію про те, як далеко від поверхні землі залягає вода. Від цього залежить вартість свердловини. Якщо джерел води багато і вони залягають дуже близько від поверхні, то варто задуматися, чи готові Ви постійно "боротися" з водою для захисту конструкції будинку і його внутрішнього комфорту. Варто ретельно перевірити наявність і правильність заповнення всіх документів на ділянку, можливість під'їзду до нього важких вантажних машин, бульдозерів та ін. Познайомтеся з сусідами і невідкладайте розбивку кордонів "в довгий ящик", дізнайтеся про особливості місцевих територій (щоб не було сюрпризом наявність великого числа отруйних змій, комах). Не вибирайте ділянку взимку, ранньою весною і пізньою осінню, а також з недостроєм.

Будівництво котеджів під ключДо початку будівництва варто адекватно оцінити свої фінансові можливості, не планувати палаци і довгобуди. Варто розбити будівництво на не пов'язані один з одним етапи, щоб легше було міняти "халтурників": фундамент "під ключ", коробка "під ключ", покрівлю та водостоки "під ключ". Обов'язково складіть кошторис на кожен блок. Якщо купуєте матеріали самостійно, проконсультуйтеся спочатку з тими, хто буде ними виконувати роботи.

Починайте будівництво тільки маючи на руках повний проект, аж до того, де і які дивани, столи і інші дрібниці будуть знаходитися. Від цього на пряму залежить не тільки якість і терміни будівництва, але і те наскільки зручно Вам потім буде користуватися вимикачами, розеткою, душовою і т.п.

Не ганяйтеся за запаморочливими архітектурними рішеннями і неадекватно великими площами. Простота не тільки економить кошти, але і полегшує користування і догляд за будинком. Не будуйте кімнати, в яких проводиться 80% часу доби на сонячній стороні.

Дизайнерський проект гарний тільки в тому випадку, якщо Ви після схвалення "картинки" зможете придбати всі матеріали, які на ній "намальовані" в реальності! Фантазія у дизайнерів - штука невичерпна, у Вас же є чіткі рамки. Якщо зважилися на дизайн, нехай його роблять ті ж люди, що і проект.

Фудамент. Відразу передбачити всі труби під комунікації і тільки потім заливати моноліт. Якщо щось пропущено на цьому етапі то потім "пробивати" з/б конструкцію буде жахливо дорого і черевато наслідками. Монолітний фундамент краще блочного. Обов'язково передбачити зовнішню і внутрішню гідроізоляцію фундаменту, щоб уникнути мокрого підвалу, вогкості і смороду у всьому будинку.

Стіни. Не економте на облицюванні, якщо у вас кам'яна кладка. У разі зрубу, він повинен бути побудований з дерева, вирубаного і заготовленого в один і той же час, а не з різних партій.

Перекриття. Краще плити. Не чути тупоту по стелі, не створюються додаткові вібрації, оббивати обробку. У плитах варто передбачити вивід для пластикових труб для електрокомунікацій.

Дах і покрівля. Роботу над підготовкою даху і укладку покрівлі повинна проводити одна і та ж бригада. З конфігурацією знову таки не варто мудрувати. Не шкодуйте на утепленні даху. Від цього залежить не тільки тепло в зимовий період, але і така необхідна прохолода влітку, особливо якщо у Вас є мансарда. Розвертайте дах найбільшим за площею скатом на південь (для можливості отримання максимуму сонячної енергії, якщо захочете ставити сонячні батареї). ровля повинна бути підшита відразу, а не через "пів року".

Фасади. Світле покриття менше вигорає і в спеку будинок менше нагрівається. Добре зроблена теплоізоляція заощадить кошти на опалення.

Балкони. Зовнішні балкони і тераси повинні бути грамотно гідроізольовані при зробленому температурному розриві з будинком.

Підлоги. В ідеалі - плитка, причому не однотонна. Колір змінюється в залежності від призначення. Біля входу темніше. У жилих приміщеннях світліше. Не варто класти плитку занадто шорстку або занадто глянсову. З першої важко видалити бруд, остання - слизька.

Електрика. Не відступати від проекту. Розетки не ставити в підлогу, не робити на кожну кімнату по одній розетці, але й багато "не тикати". Якщо у Вас детальний проект, то розетки повинні бути в тих місцях, де стоять електроприбори. Виключателі не повинні бути за дверима, і бажано їх зробити прохідними, що б вимикати НЕ повертаючись. Лічильник повинен розташовуватися якомога ближче до виходу. Заздалегідь потрібно продумати, як будуть виведені дроти назовні для освітлення фасада. Патрони під лампочки краще передбачити стандартні. Пральну машину потрібно садити на окремий автомат.

Пожежна безпека. Встановити уловлювачі диму., а також по більше автоматів на прилади, які споживають багато електрики.

Опалення. Труби опалення і водяні розводки краще робити зовні. Це дозволить швидко реагувати в разі аваріійних ситуацій і більш ефективно усувати дрібні протікання і дефекти не ламаючи нічого навколо.

Устаткування для обігріву - твердотопливний котел. Тепла підлога "на воді". Тільки не робити під масивними електроприладами газовою плитою і меблями.

Сантехніка та каналізація. Всі точки водопроводу по одному стояку, труби опалення водопостачання та каналізації повинні бути доступні для відігрівання по всій довжині в разі розмерзання. Знову таки головне правило і тут: комунікації повинні бути розташовані так, щоб до них можна було дістатися. Вигрібну яму потрібно робити в тому місці, де до неї може під'їхати "викачка" максимально близько.

Ось мабуть того небагато, але найголовнішого з того, що слід продумати при прийнятті рішення про будівництво котеджу, який правильніше було б назвати заміським будинком.